
Bose ControlCenter CC-2 Zone Controller, White
Bose Professional ControlCenter CC-2 Zone Controller, White, #768938-0210
Bose ControlCenter CC-2 zone controllers provide volume and A/B source selection for FreeSpace and ControlSpace products.
Bose Professional ControlCenter Specs
Â
| Product Type: | Control panel |
| Functions: | Volume control |
| Package Content: | Color-matched pre-printed label sheet, 2 mounting screws |
| Connectivity Technology: | Wired |
| Features: | 1-gang, A/B source selection |
| Color: | White |
| Localizatio:n | United States |
| Package Weight: | 0.35 lb |
| Box Dimensions (LxWxH): | 6 x 5.1 x 2" |
Original: $79.00
-65%$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Bose Professional ControlCenter CC-2 Zone Controller, White, #768938-0210
Bose ControlCenter CC-2 zone controllers provide volume and A/B source selection for FreeSpace and ControlSpace products.
Bose Professional ControlCenter Specs
Â
| Product Type: | Control panel |
| Functions: | Volume control |
| Package Content: | Color-matched pre-printed label sheet, 2 mounting screws |
| Connectivity Technology: | Wired |
| Features: | 1-gang, A/B source selection |
| Color: | White |
| Localizatio:n | United States |
| Package Weight: | 0.35 lb |
| Box Dimensions (LxWxH): | 6 x 5.1 x 2" |



















